Bolyai Matematika Csapatverseny

Az októberben zajló Bolyai Matematika Csapatversenyen a Kiserdő 3. és 4. évfolyamos tanulói vettek részt. A megyei fordulóban induló csapataink nagyon szép eredményeket értek el.  Büszkék vagyunk rájuk!

Kiserdős színekben induló legjobb eredményt elérő csapatok:

3. évfolyam

7. hely: Matek orkánjai: Balogh Nimród, Korvicska Botond, Sámuel Ádám, Strigens Arnold (3/C)
11. hely: Aranybaglyok: Kovács Bálint, Leveles Réka, Pátzay Ágnes, Sárossy Hanna (3/D)

4. évfolyam

DSC_0421

3. hely: Műveleti jelek: Heim Flóra, Róbert Viktória, Temesi Anna, Udvari Maja (4/D)
8. hely: 4 matekos: Katula Panni Blanka, Mogyorósi Kinga, Mindler Anna Lilla, Mészáros Petra (4/C)
14. hely: Einstein2: Ablonczy Csanád, Csicsvári Gyula. Pásztor-Turák Marcell (4/D)
20. hely: Számok rombolói: Balogh Ágoston, Juhász-Sala Patrik, Kún Benedek, Pál Barna (4/D)

További versenyeredmények >>>