Egyéb

2023/2024-es tanév

Hollósi Dániel, iskolánk 4.a osztályos tanulója a korosztályos  (Diák C korosztály) judo Országos Bajnokságon III. helyezést  ért el. Gratulálunk Neki!

2022/2023-as tanév

Gömöry Zsolt, iskolánk egykori tanulója a tavalyi tanévben /akkor még nálunk tanult/ elért tanulmányi és sport eredményeiért Magyarország jó tanulója, jó sportolója kitüntetésben részesült. Nagyon büszkék vagyunk rá!

2021/2022-es tanév

Horváth Léna (6.a) iskolánk tanulója kitűnő iskolai bizonyítványával és az Akrobatikus Torna Sportágban elért Magyar Bajnoki eredményével nyerte el a Budapest Főváros által kiírt pályázatot Élen a tanulásban, élen a sportban. Magyar Bajnoki címe mellett számos hazai és nemzetközi versenyen ért el dobogós helyezést illetve nagyon büszkék vagyunk arra, hogy Léna a magyar nemzeti válogatott tagjaként az idei évben Bakuban megrendezett Világbajnokságon képviselhette hazánkat. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiírt Magyarország jó tanulója, jó sportolója díjat is megkapta idén. Gratulálunk neki!

Krolikowski Lehoczky Lilian (6.b) iskolánk tanulója a 2021/2022-es tanévben meghirdetett Szeresd a Földet! országos természetvédelmi projektversenyén I. helyezést ért el. Gratulálunk neki!

2020/2021-es tanév

Lengyel Csanád (8.a) iskolánk tanulója a 2020/2021-es tanévben is elnyerte a Jó tanuló Jó sportoló díjat, az Önkormányzat kitüntetését. Gratulálunk neki!

Gömöry Zsolt (5.a) tanulónk 2020. november 23-i eredményei:
800 méter gyorsúszás: 1. helyen,
1500 méter gyorsúszás: 2. helyen (október 24-én a Hosszútávúszó Országos Bajnokságon elért időeredményével),
400 méter gyorsúszás: 2. helyen,
200 méter gyorsúszás: 3. helyen,
100 méter gyorsúszásban 4. helyen,
50 méter gyorsúszásban 5. helyen áll a ranglistán.
Köszönet Gyepes Lajos edzőnek, a Római Sport Egyesületnek!
Gratulálunk neki!

Varró Márton (6.a) tanulónk Olimpici Párbajtőr Grand Prix GP1 Hajdúhadház–Fülöp Gyula Emlékverseny Gyermek korcsoport Fiú Párbajtőr 3. helyezettje  OVSE-JÖVŐ ZÁLOGA !

Pataki Olivér (7.b) tanulónk tornász, aki a KSI SE versenyzője (edzője Rácz Attila) és idén Országos Bajnok  I. helyezett (serdülő kezdő egyéni összetettben) és Országos Bajnok III. helyezett (serdülő kezdő csapat)! Gratulálunk neki!

Lengyel Csanád (8.a) tanulónk Judo sportágban Magyar bajnoki címet szerzett! Gratulálunk neki!

Lengyel Csanád (7.a)

Lengyel Csanád megnyerte a múlt szombaton (2020.02.08-án) Nagykőrösön rendezett Országos Serdülő Diákolimpiát. Az érmeket Ungvári Miklós: Olimpiai ezüstérmes, 3-szoros Európa-bajnok, 3-szoros világbajnoki bronzérmes adta át.

Rátkai Zóra (7.b)

Zóra rengeteget dolgozik, heti 15 órát edz, hétvégeken fellépéseke, versenyeken és workshopokon vesz részt. Az AMITA Országos Táncversenyen csapatával, a HSDC-vél két produkcióval két aranyérmet nyertek, valamint mindkét kategóriában elnyerték az AMITA-díjat. Rátkai Zóra elnyerte a legtehetségesebb táncos díjat is.

Gömöry Zsolt (4.a)

Diákolimpia kerületi versenyén az alábbi érmeket szerezte:
– 50 m mellúszás: ezüstérem, továbbjutott a Diákolimpia budapesti döntőjébe
– 50 m gyorsúszás: bronzérem
– az iskolai gyorsváltó tagjaként aranyérmet szerzett és a váltó tagjaival továbbjutott a Diákolimpia budapesti döntőjébe.

Az igen rangos budapesti BVSC Őszi Kupán további érmeket szerzett:
– 100 m gyorsúszásban aranyérem, új egyéni csúccsal
– 200 m gyorsúszásban aranyérem, új egyéni csúccsal
– 400 m gyorsúszásban ezüstérem, új egyéni csúccsal.
Összesen: 3 aranyérmet, 2 ezüstérmet és egy bronzérmet nyert november 15-17-i hétvégén.
Elért eredményeivel a korosztályos, országos úszóranglistán:
– 100 m gyorsúszásban 2. helyen,
– 200 m gyorsúszásban is 2. helyen,
– 400 m gyorsúszásban 2. helyen,
– 50 m gyorsúszásban 5. helyen áll.

Edzője Gyepes Lajos, egyesülete a Római Sport Egyesület.
Gratulálunk a szép eredményekhez és további sok sikert kívánunk!

Gál Kristóf (3.a)

Kristóf a kerületi versenyt követően, a 2019. május 11-én, Kecskeméten megrendezett Judo Diákolimpia országos döntőjében az első helyen végzett, mint a Dr. Béres József Általános Iskola tanulója. A versenyen, a Diák „C” (2009-ben születettek) kategória 30 kg-os súlycsoportjában, 23 induló vett részt.

Hazai Tamás (7.c)

Hazai Tamás 7. évfolyamos tanulónk az Országos Párbajtőr Bajnokságon az 5. helyezést érte el 99 induló közül. Csapatversenyben pedig az előkelő első helyezést érte el!
Gratulálunk a szép és kimagasló sportsikerhez!

Eredménylista

Szinkronúszó lányaink

Tavasszal részt vettek életük első Fina országos bajnokságán, ahol bronzérmet nyertek. Nagyon sok munka áll ezek az eredmények mögött, keményen edzenek heti 4 alkalommal.
Június 15-16-án részt vesznek a FINA Műúszó Világkupa budapesti szuperdöntő gáláján a DunaArénában.