Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Február 15-én rendezték meg a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóját, melyen a hagyományokhoz híven diákjaink is részt vettek. A legjobb eredményt elérőket március 4-én ünnepélyes eredményhirdetésre hívták meg, melyen jutalomkönyveket, okleveleket vehettek át. Iskolánkból a díjkiosztóra behívott legeredményesebb tanulók az idén a negyedik évfolyamból kerültek ki.

Legjobbjaink:
Gonda Örs 2/D osztályos tanuló a 10. helyen végzett.
Egyéniben Csábi Emma 4/D osztályos tanuló az előkelő 2. helyet szerezte meg, s így az ezüst éremmel együtt egy, az áprilisban megrendezendő országos versenyre szóló meghívót is átvehetett. Milovecz Fruzsina Panka 4/C osztályos tanuló a 14. helyen végzett, Szőke Klára 4/D osztályos tanuló pedig 24. lett, így a három tanulónk által alkotott negyedik évfolyamos csapatunk a büszkeségre okot adó 2. helyen végzett!