Vízilabda döntő a 3. és 4. évfolyamon

Március 22-én, az Oázis SC. szervezésében került sor a Dr. Béres József és a Medgyessy Ferenc Általános Iskola 3. és 4. évfolyamos tanulóinak vízilabda döntőjére.
Az előző hetekben, az elődöntőkben tovább jutott 3.b és 4.c osztályunk nagy lelkesedéssel és izgalommal készült a meccsekre, amelynek meglett az eredménye. A 3.b osztály 7:2, a 4.c 7:1-re nyerte meg a Medgyessy Iskola 3. és 4. évfolyamosaival vívott meccseket.
Nagyon szép mérkőzéseknek lehettünk tanúi: csodás passzokat, pontos lövéseket, gyors felúszásokat láthattunk. Az osztályokat segítő edzők hasonlóan nagy lelkesedéssel bíztatták a csapatokat, miközben jó tanácsokkal is ellátták a gyerekeket.
A nyerteseknek járó kupát Ábrahám Istvántól az Oázis SC szakosztályvezetőjétől vehették át a gyerekek.
Külön öröm volt számunkra, hogy az osztálytársakon kívül sok szülő is jelen volt az eseményen, és lelkesen szurkoltak a gyerekeknek.

Köszönjük az Oázis SC. vízilabda edzőinek, hogy a versenyt megszervezték és lebonyolították. Nagyszerű élmény volt tanulóinknak és a szurkolóknak is, és bízunk benne, hogy lesz még alkalom a folytatásra.

A döntő képei itt tekinthetők meg.