Vers-és prózamondó verseny

Február 26-án lezajlott iskolánkban a kerületi vers-és prózamondó versenyt megelőző iskolai szintű verseny a Kiserdei Iskola tanulóinak részvételével. Minden alsó tagozatos osztályból két tanuló, egy verset mondó és egy prózai alkotást előadó kisdiák kerülhetett az iskolai fordulóba. A versenyen Szűcs Nelli színművésznő és Trill Zsolt színművész, a Nemzeti Színház tagjai vállalták a zsűrizést felsős tanárok segítségével. Szép verseket, kedves és vidám meséket, történeteket adtak elő a gyerekek. A felkészülésért, és mert bátran vállalták ezt a megmérettetést, megdicsérte a zsűri a résztvevőket és jó tanácsokkal is bőven ellátta őket. A versenyen résztvevő tanulók oklevelet és tanítóiktól ötöst, illetve dicséretet kaptak szereplésükért. A legügyesebbek a kerületi versenyen képviselhetik iskolánkat. Gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik.

A kerületi versenyre eljutott tanulók:

Vers kategóriában:

Jenei Olivér 1.b osztály, felkészítő tanár: Rikk Istvánné