Újabb versenyeredmények, helyezések

A Zrínyi Ilona Matematika Verseny területi fordulójában, mely magában foglalja az I. II. és III. kerület iskoláit, az V. körzetben versenyezetünk, ahol 313 induló volt, s az első 20 helyezettet díjazták.

A fentiek alapján egyéni versenyben Hajós Szabó Máté 4., Sztupkay Áron 11., Kuczy Dorottya a 19. helyezést érte el. Mindannyian 2.b osztályos tanulók, felkészítő tanáruk: Bognárné Szabó Erika.

A csapatversenyben iskolánk második évfolyamos tanulói (Hajós Szabó Máté 2.b, Sztupkay Áron 2.b, Leveles Réka 2.d ) 1. helyezést értek el 27 iskola közül.

A negyedik évfolyam tanulói a 3. helyet szerezték meg.

A kerületi rajzversenyről a budapesti fordulóba jutott 3.b osztályos Hajós Szabó Vince a fővárosi versenyen 6. lett , felkészítő tanár: Oláh Ferenc

A 2.b osztályos Kuczy Dorottya a 10. helyezést érte el, felkészítő tanár: Bognárné Szabó Erika.

A Magyar Közútkezelő Zrt „Álomút”rajzpályázatán Gazdag Franciska 3.b osztályos tanuló különdíjas lett, felkészítő tanár: Oláh Ferenc.

Gratulálunk a szép eredményekhez.