Tavaszi futóverseny

Budakalászon 38. alkalommal rendezték meg a Tó-futást, amihez iskolánk ismét csatlakozott. Az időjárás nem volt kegyes hozzánk, inkább őszi időre emlékeztetett, mint tavaszra, szakadó eső, hideg szél várta a futókat, de így is elindult 9 tanuló és 3 apuka a számukra szimpatikus távon. 2 tanulónk Horváth Anna (7.b) és Csirmaz-Janitsáry Bendegúz (6.b) mind a két távon megmérették magukat. 10 órakor lefutották a 2 körös (3340 méter) , 11 órakor pedig az 1 körös (1670 méter) távot. Körülbelül 120 fő mérettette meg magát különböző korosztályokban, ahol tanulóink és szüleik igen jó helyezéseket értek el. Az első 15 leggyorsabb futó pólót kapott, a helyezetteket, pedig éremmel és ajándékkal jutalmazták a szervezők. A többiek pedig a közösségi futás élményével gazdagodtak.
Érmeseink :
Hodossy Aurél (2.b) 2. helyezés 1körös 1-2 évfolyam
Rátkai Marcell (2.b) 3.helyezés 1körös 1-2 évfolyam
Csirmaz-Janitsáry Kinga (3.a) 3.helyezés 1 körös 3-4 évfolyam
Csirmaz-Janitsáry Bendegúz (6.b) -2.helyzés – 2 körös felsős évfolyam
A szülők közül Csirmaz István és Simák Gergő is érmet szerzett.
Helyezéseink :
Horváth Anna Piroska (7.b) – 4.és 6.helyezés,
Rátkai Nóra (5.a) 4.helyezés,
Csirmaz-Janitsáry Bendegúz (6.b) 4.helyezés
További indulóink: Dankó Panka (6.a), Száz Nimród (5.b),Varga Ilona Délia (5.a).
Gratulálunk a versenyzőknek!