Szülők bálja

Február 17-én került megszervezésre tizedik alkalommal a Szülők Bálja rendezvényünk, amely ismét nagy élményt jelentett a 182 résztvevő számára. Falusi Mariann nagyszerű, közel másfél órás koncertje megalapozta a társaság hangulatát, közös éneklés, tánc volt az est fénypontja, amit végül tantestületünk tánckarának előadása is próbált színesíteni.

A tombolán nagyon sok értékes és ötletes nyereménynek örülhettek a szerencsések, amelyet ezúton is köszönünk a felajánló szülőknek ill. cégeknek!

A Bálra felajánlott édes és sós sütemények is nagy sikert arattak, finomabbnál finomabb desszertekből válogathattak a résztvevők. Így nagy-nagy köszönet az  anyukáknak és osztályoknak, akik elkészítették vagy megvásárolták ezeket!

A bálról pár perces kisfilm készült, amit az alábbi linken tudnak megtekinteni:

A Bál nettó bevétele 603.000 Ft lett, amelyet iskolánk eszközparkjának fejlesztésére szeretnénk fordítani. Köszönjük, hogy ilyen formán is támogatták iskolánkat a belépők, tombolák és sütemények megvásárlásával!

Reméljük, hogy jövőre is hasonlóan sikeres, jó hangulatú Bálnak adhatunk helyet, amelyre ismét várjuk majd az érdeklődőket!