Szülői foci- és kosárlabda bajnokság iskolánkban

Iskolánk nagy figyelmet fordít a sportos életmód kialakítására tanulóink körében. Úszás és evezés órákon kívül év végén sportnapot szervezünk. Idén először a szülőket is bevontuk ebbe, hiszen május 15-én délután foci és kosárlabda bajnokságot szerveztünk a tantestületi csapat közreműködésével. Az osztályok apukákból verbuválódott foci csapatai mérhették össze tudásukat több mérkőzésen át, majd a győztes 2.b csapata kihívta a tantestület csapatát is. Tanárainknak nem sikerült idén a győzelem, de jövőre lesz visszavágó, ahol bebizonyíthatják ügyességüket. A csapatok oklevelet és a győztes vándorkupát kapott, amit a legközelebbi foci bajnokságig tarthatnak meg.

SAM_7807

A meccseket nagyon sok anyuka, gyerek szurkolta végig, a környék hangos volt a lelkesítő tömeg zajától, de ezt úgy gondolom senki sem bánta!

András Mária