Sítáborban voltunk

Iskolánk immár harmadik alkalommal rendezte meg családi sítáborát az ausztriai Koralpe-n, ahol idén 114 fő vett részt. A síelni tanulók három tudásszintnek megfelelő csoportban fejleszthették tudásukat, Erzsi néni, Magdi néni és Pazó bácsi segítségével. A pályaszállás kényelme, a szép idő és a csodás környezet nagy élményt jelentett számunkra. Jó volt látni, hogy napról napra egyre ügyesebbek lettek a gyerekek és egyre bátrabban csúsztak le a meredekebb pályákon is.

Utolsó este játékos csapatvetélkedőre került sor, ahol 9 csapat mérte össze tudását, ügyességét, majd a vidám hangulatot táncmulatság zárta, ahol a gyerekek és felnőttek együtt mulathattak a késő estébe nyúló záró bulin.

A visszajelzések szerint nagyon jól érezte magát a csapat apraja és nagyja, új barátságok születtek, a régiek pedig erősödtek. A 23 család reméljük élményekben gazdagon, kipihenten tért haza és bízunk benne, hogy jövőre is találkozunk!

András Mária