Segítségnyújtás a háború elől menekülőknek

Az Ukrajnában zajló háború miatt rengeteg ember kényszerül elhagyni otthonát. Több tízezren Magyarországra érkeznek, akik segítségre szorulnak. Iskolánk már az első héten gyűjtést rendezett számukra. A sikeres akcióban rengeteg felajánlás érkezett, amit március 2-án már el is szállítottak a Kiserdőből a rászorulóknak. A Baptista Szeretetszolgálat akciója folyamatos, továbbra is várjuk iskolánkban a felajánlásokat, melyeket a szolgálat 2-3 naponta elszállít mind a Keve utcából, mind a Kiserdőből.

Nagy szükség van tartós élelmiszerekre, különösen készétel konzervre, húskonzervre, májkrémekre, tésztára, hosszabb lejáratú tartós kenyérre, de tisztálkodó szerekre, gyertyákra, takarókra, hálózsákokra, matracokra vagy pelenkára. Fontos, nem a cukor, liszt, olaj típusú tartós élelmiszerekre, hanem olyan konzervekre, melyeket a menekültek könnyen elfogyaszthatnak.

Minden segítség számít! Köszönjük!

(INFORMÁCIÓS VONAL, EGYEZTETÉS (0-24): +36 20 441 6667)