Pályaavató ünnepség és Apuka Focibajnokság

Május 27-én délután ünnepélyes keretek között átadásra került iskolánk új műfüves pályája, amelyre hosszú évek óta vártunk. A korábban poros vagy esős időjárás estén éppenséggel sáros sportpálya sok problémát okozott az elmúlt években. Nem sok kedvet kaptak ilyen körülmények között a gyerekek a mozgáshoz. Idén tavasszal az MLSZ és az Önkormányzat támogatásával valósulhatott meg az a 27 millió forintos beruházás, amelynek során megépült a műfüves pálya. Hatalmas örömmel és lelkesedéssel vették birtokba tanulóink az elmúlt hetekben az új sportpályát, de nem csak ők, hanem az apukák is. Immár harmadik alkalommal szerveztük meg az osztályok közötti apukák focibajnokságát a megnyitó ünnepség után, amelyen 10 csapat mérte össze tudását, köztük két külsős vendégcsapattal. A 14 focimeccsen izgalmas pillanatoknak lehettünk tanúi, a gyerekek és anyukák szurkolótáborától volt hangos ezen a péntek estén a Római part. A döntőt végül a 2.b csapata nyerte, a vándorkupát az Őszi fordulóig őrizhetik, addig lehet készülni a visszavágóra.

Köszönettel tartozunk az Önkormányzatnak, hogy az MLSZ sikeres pályázatához biztosította az önrészt, amely nélkül nem valósulhatott volna meg a sportpálya.

A  képek megtekintéséhez kattintson ide.

András Mária