Országos versenyt rendeztünk

2023. április 22-én, szombaton zajlott a Kiserdőben a XXVII. Országos Szorobánverseny.
Az eseményre az ország számos részéből érkeztek versenyzők, akik a döntőbe bejutottak, számszerint 88 diákot fogadtunk ezen a napon. Budapesten kívül Pásztóról, Kisújszállásról, Gyuláról, Békéscsabáról, Aszódról, Gönyüről, Kimléről, Pécelről, Szécényről, Szolnokról, Dorogházáról érkeztek hozzánk a legeredményesebb versenyzők, hogy összemérjék tudásukat. A versenyen parádés eredmények születtek. Hibátlan feladatmegoldásokkal is találkozhattunk az 1. 2. és 8. évfolyamon. A versenyző gyerekeknek kis ajándékkal kedveskedtünk és a verseny után vendégül láttuk enni- és innivalóval. Reméljük, hogy mindenki jól érezte magát!

Iskolánkat képviselő versenyzők remekül helytálltak:
Szabó Bálint Árpád 1/C – 3. hely
Váczi Bianka 2/D – 1. hely