Névadó ünnepség

2012. szeptember 21.

Jeles nap volt ez iskolánk életében, hiszen ezen a napon tartottuk iskolánk névadóját, amikor a Keve-Kiserdei Általános Iskola felvette a Dr. Béres József Általános Iskola nevet. Az iskola udvarán ünneplőbe öltözve felsorakozott mintegy ötszáz tanuló, az iskola tanárai és sok-sok szülő.

Az ünnepi műsort Kobzos Kis Tamás zenés köszöntője nyitotta, majd az iskola vezetői, Bánhegyi Ferenc és Mártonné András Mária köszöntötték a jelenlévőket.

Bús Balázs és ifj. Dr. Béres József mondtak ünnepi beszédet, majd a Béres vetélkedő nyerteseinek megjutalmazására került sor. Ezt követően a Muzsikás együttes műsora és a közös éneklés zárta az ünnepélyt. Végül, az iskola kapuzatánál felavattuk a Béres Csepp feltalálójának, Dr. Béres Józsefnek a domborművét.

Bánhegyi Ferenc