Néptánctábor

2017. június 19. – 23., június 26. – 30.

Az előző évekhez hasonlóan idén is megrendezzük tánctáborunkat, néptáncot szerető gyerekek részére. Célunk az, hogy a gyerekeknek lehetőségük nyíljon egy nehezebb és sokrétűbb tánctudás megismerésére és elsajátítására. A délelőtti órákban táncfoglalkozásokat tartunk (népi játékok, néptánc, néphagyományok) bontott csoportban, korosztálynak megfelelően, négy tánctanár segítségével. Lehetőség nyílik a délutáni szabadidős programokban: kézműves foglalkozásokra, íjászatra, sportos vetélkedőkre (zsonglőrködésre), egész napos kirándulásra.
Részletes, bővebb programot áprilisban ismertetünk.
A tábor hétfőtől péntekig 7.30-tól 16.30-ig tart.

A tábor költsége:  20.000  Ft/hét  ( 37.000 Ft/ 2 hét )

+Teljes ellátás költsége (reggeli, ebéd, uzsonna), amit  külön kell befizetni májusban a szokásos módon átutalással vagy az iskolai ebédbefizetés időpontjában. /kb. 2500 Ft/hét/

Az elmúlt év tapasztalata alapján a nagy túljelentkezés miatt, maximum 60 főt tudunk fogadni a megjelölt hétre, a jelentkezések sorrendjében. (foglaló  5.000 Ft)

A tábor helye :  Keve utca  41. ( Dr. Béres József Általános Iskola )