Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny iskolai eredményei

Iskolánk tanulói nagy örömünkre szép sikereket értek el a Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny területi fordulójában. A márciusban elmaradt verseny szeptember 10-én rendezték meg.

Keve utcába járó tanulóink eredményei:
A 83 indulóból a 3. b osztályos Kolozsváry Zoltán 1. helyezést ért el, Molnár Lili a 9. helyet, Molnár Benedek a 12. helyet szerezte meg. Felkészítő tanár: Rikk Istvánné
A 4.a osztályból Balpataki Bence a 89 versenyzőből 13. helyezett lett. Felkészítő tanár: Süle Gyöngyi

Kiserdőbe járó tanulóink ereményei:
Földessy Olivér 3. d osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Skripek Erika.
Gonda Örs  3. helyezést, Herpai Szabolcs 7. és Váci Botond 8. helyezést ért el, mind a hárman 4. d osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Soltész Zoltán.
Tóth Dóra 4. helyezett lett, Szűcs Bernadett pedig 5. a versenyben. Ők az idén már 5. évfolyamosak, így a Keve utcában az 5. c osztályban tanulnak, de a versenyt eredetileg márciusban rendezték volna, így említésre méltó, hogy ők is a Kiserdőben tanultak, a tavalyi 4. d osztályt erősítették.

Gratulálunk a szép eredményekhez! Nagyon büszkék vagyunk tanítványainkra!