Lézerharc a Grundon

Iskolánk 8. osztályos tanulói az október 23-i előadáson olyan fegyelmezetten és magas színvonalon teljesítettek, hogy szereplésükért november 12-én, hétfőn, lézerharcban vehettek részt a Grundon. A délutáni programon az osztály jelentős része részt vett. Odaérve 3 csapatra oszlottunk 2 fiú és 1 lány. Hogy a létszám teljes legyen iskolánk pszichológusa és osztályfőnökünk is beállt a játékba.
Egy rövid tájékoztató után felvettük az érzékelőket, fegyvereket. Mivel egyszerre csak 2 csapat tudta megméretni magát, a harmadik a pihenőben nézte a többieket a kamerákon keresztül. Egy gyors csere után a lányok csapata is megindult. Leérve félhomály és hűvös levegő fogadott minket. Egy két helyen fény szűrődött be. Az egész hely átjárható volt, fedezékekkel, pár fok lépcsővel, oszlopokkal, díszítésekkel, padokkal, alagutakkal, mélyedésekkel. Minden menetnél más tematikájú zene szólt, ami más-más hangulatot teremtett.
Hiába játszott az osztály több mint fele, ugyanolyan izgatottak voltunk. Futottunk, elbújtunk, vetődtünk, lőttünk, táraztunk. Hiába volt “harc” mi még is nevetve és jó hangulatban voltunk. A játék elképesztően fordulatos és izgalmas volt. Jobban összehozta az osztályt.

Kiss Rebeka (8.a)