Környezet óra sólymokkal

Három osztály vett részt azon a rendhagyó környezetismeret órán, amelyen Kisteleki Gergely hivatásos solymász látogatott el az 1.a, 2.a és 3.a osztályokhoz. Három sólymot hozott magával, akik különleges nyugalommal ülték végig a számunkra nagyon izgalmas előadást, amelyen mindenféle ragadozó madár szóba került és más állatokról is színesen mesélt Gergely. Az előadások végén az udvaron röptetés közben is megcsodálhattuk a madarakat, akik végül megkapták jól megérdemelt jutalmukat, a nyers nyúlcombot.
Mindannyian elragadtatással hallgattuk a rengeteg érdekes történetet és élvezettel gondolkoztunk a ragadozó madarakról. Közelről szemléltük meg azokat a madarakat, amiket nagy ritkán messziről láthatunk magasan az égen körözve: nagyon sok mindent tanultak a gyerekek ezen a délelőttön.
Úgy gondolom, hogy Gergely bizonyára szívesen látott vendég lesz az iskolában még más osztályoknál is!