KÖNYVFALÓ – olvasóverseny

Még szeptemberben, az Olvasás világnapja alkalmából versenyt hirdettünk KÖNYVFALÓ címmel.
Már eddig is többen lelkesen jöttetek a könyvtárba kölcsönözni, és töltöttétek ki azokat a kérdőíveket (könyvútleveleket), amelyeket a könyv mellé kaptatok.
Leglelkesebb társatok – Bergmann Zsófia (6.a.) – másfél hónap alatt már az ötödik elolvasott könyvet és a kitöltött (vagyis az olvasást igazoló) útlevelet hozta vissza. Gratulálunk neki!
Most – a szünet után – újra biztatunk benneteket: gyertek, és játsszatok velünk, olvassatok minél több könyvet, amelyet az iskolai könyvtárból kölcsönöztetek ki!

Mit kell tenned?
• Kölcsönözz könyvet (minél többet) iskolánk könyvtárából
• Töltsd ki a jelentkezési lapot az olvasott könyvről
• ezt juttasd vissza a könyvtárba Éva néninek,
• és máris indulhatsz a játékban.

Minél több könyvet olvasol el, töltöd ki róla az „útlevelet”, annál nagyobb eséllyel leszel TE AZ ÉV OLVASÓJA.

A játék 2021. szeptember 15-től 2022. május 15-éig tart.

Keressük minden évfolyamban a legtöbbet olvasó, kölcsönző könyvtártagunkat. Olvasásra fel! Legyél Te a legtöbb könyvet elolvasó olvasónk!
Az eredményhirdetés az évzáron lesz, melyen az első három helyezett ajándékkönyvet kap.

Gál Éva néni