Karácsonyi Betlehemes

Diákjaink már hosszú hetek óta lázasan készülődtek a hagyományokat követő év végi Betlehemes műsorra. A betegségek miatti hiányzások és a fárasztó próbák még izgalmasabbá tették az ünneplés örömét. A reggeli főpróba után először az alsó tagozatos tanulók, majd a felsősök is megnézhették az előadást. A diákok körében nagy sikert aratott a látványos és szívet melengető műsor, mely előrevetítette az esti szülők előtti fellépés csillogását is. A rövid kora délutáni pihenő csak fokozta a szereplők lelkesedését és koncentráltságát. És eljött a várva várt pillanat az este folyamán, amikor a meghitt szürke félhomályban a gyertyák fénye mellett megelevenedett egy mese formájában Jézus születése. A történetet még színesebbé és varázslatosabbá tette néptáncosaink káprázatos, és nem veszélytelen betéte. Az énekkar énekei pedig meghatóbbá és szívhez szólóbbá tették az egész műsort. Ezen a csodálatos estén mindenkinek különleges élményben lehetett része és sajnálhatja, aki lemaradt róla.
Köszönjük minden szereplőnek és felkészítő tanáraiknak azt a feledhetetlen érzést, amit kaptunk.

A próbán és a műsoron készült képekért kattintsanak ide.