Karácsonyfa-díszítő verseny 2018

Iskolánkban hagyomány, hogy minden évben részt veszünk az óbudai karácsonyfa-díszítő versenyen Karker Andrea tanárnő vezetésével. Negyedik éve a mi osztályunk készíti a szebbnél szebb időjárásálló díszeket az iskola fájára. Idén különösen szép fát tervezett Andrea néni a Fő térre, mert ez volt az utolsó lehetősége az osztálynak, hogy részt vegyen a versenyben. Nekünk természetesen a mi karácsonyfánk a legszebb, de a zsűritagok szeme is megakadt rajta, mert a versenyben 3. helyezést értünk el. Reméljük a kiválasztott család örülni fog a mi gyönyörű karácsonyfánknak.
A díszítés után a jutalmunk minden évben az volt, hogy az osztály együtt korcsolyázott a Fő téren. Idén sem maradt el a jutalom. Köszönjük Andrea néninek!

Dr. Béres József Általános Iskola 8.a osztálya