,,Kapcsolda” Programon a Béres Diákjai

Iskolánk immár harmadik éve vesz részt egyedüli általános iskolaként az Óbudai Gimnázium szervezésében megtartott Kapcsolda programon, ahol a fogyatékkal élő gyerekek és egészséges társaik közösen töltenek el egy rendkívül tartalmas délutánt: kézműves foglalkozások, játékok, bemutatók követik egymást.

Iskolánk május 23-án, a 7.b osztály által előadott discó tánccal készült a műsorra, ami nagy tetszést aratott a résztvevők körében.

Reméljük jövőre is ott lehetünk e jeles napon, hiszen fontosnak érezzük, hogy diákjaink megismerhessék a sérült emberek világát is. Nagyon jónak érezzük ezt a kezdeményezést, amit az Óbuda Gimnázium szervez évek óta, szerencsés lenne, ha a többi általános iskola is csatlakozna a programhoz.