Szülők Bálja

Szülők bálja a Dr. Béres József Általános Iskolában

szülők bálja

A Dr. Béres József Általános Iskolában az idén másodszorra rendeztük meg a tavaly sikeresnek bizonyult Szülők Bálját. Az eseményen – mellyel most már bátran állítható, hogy hagyományt teremtettünk –, mintegy száz szülő és pedagógus vett részt. Rendezvényünket megtisztelte az óbudai tankerület néhány munkatársa, élükön Tamás Ilona tankerületi igazgatóval.

szülők bálja

A farsangi bál, elmaradhatatlan része a vacsora és a közös tánc mellett a tombola sorsolása volt. A jó hangulatot fokozta a Törekvés néptáncegyüttes színes és színvonalas bemutatója, mely a palotástól a kalotaszegi táncokon át a bagi táncokig felsorakoztatta a magyar népművészet egy-egy látványos szeletét.

szülők bálja

A tantestület három vállalkozó szellemű tanára pedig énektudásával szórakoztatta a közönséget. Azok a tanárok, akik nem énekeltek, táncra perdültek, és egy szerb kólóval alapozták meg a bál jó hangulatát.

szülők bálja

Az estre a koronát Szekeres Adrienn művésznő tette fel, aki gyönyörű hangjával, és országszerte jól ismert slágereivel bűvölte el szülőtársait, a pedagógusokat és a vendégeket.

szülők bálja

A bálból befolyó anyagikat az elmúlt évhez hasonlóan az udvari játékok bővítésére fordítja iskolánk.

Bánhegyi Ferenc ig.