Iskolánk diákjai először az e-Hód versenyén

Iskolánk 4-8. osztályos tanulói az idei tanévben először vettek részt az e-Hód versenyén 2019.11.11-15. között.

Mi az e-Hód? = Bebras: Nemzetközi informatikai és számítógép-készség verseny (International Contest on Informatics and Computer Fluency) – MINDENKINEK

Iskolánk diákjai, különösen a 4. osztályosok szép eredményeket értek el, amiért gratulálunk Nekik!

Magyarországon az ELTE Informatika Kar vállalta fel a szervezést. 2014-től teljes jogú tagjai az International Bebras Committee-nek, mint National Bebras Organiser.
A versenyre minden országban az adott év novemberének második hetében kerül sor a Bebras-héten. Ekkor a résztvevők online kapják meg és válaszolják meg a kérdéseket. A versenyre fordítandó idő egy tanóra, 18 feladat három nehézségi szinten: könnyű, közepes és nehéz.
Nevezni több életkor-kategóriában tudtunk:
4. osztály, Kishód
5. és 6. osztály, Benjamin
7. és 8. osztály, Kadét

Eredményhirdetésre behívott tanulóink:
I. helyezett – Kishód kategória (4. osztály)
Elter Emma (4.d)
Juhász Dóra (4.b)
Kuczy Gergely (4.a)
Orbán Szende Katinka (4.b)
Szederkényi Fruzsina (4.d)
Sztupkay Nóra (4.a)
II. helyezett
Sztrinkai Réka (4.a)
III. helyezett
Nagy Gergő (4.c)
Rajna Lea (4.a)
A verseny feladatait és az elért eredményeket megtekinthetik itt.