Hungarikum vetélkedő

Iskolánk immáron 3. alkalommal rendezte meg a Hungarikum vetélkedőt. Hat iskola tíz csapata versengett a jó helyezésekért. Már a vetélkedő előtt feladat várt a diákokra, mert a honlapunkon elhelyezett segédanyagokat át kellett olvasniuk. Először Puskás Ferenc életútjáról hallhattunk egy ismertetőt, majd ehhez kapcsolódóan igaz, hamis állításokat kellett megoldaniuk a nebulóknak. Ezután különböző rejtvények, térképes feladatok, kóstolás útján különböző mézek felismerése, puzzle kirakása tarkította a vetélkedőt. A sokszínű feladatok remek hangulatot teremtettek, mind a versenyző diákok, mind kísérők körében. Ezt már csak az activity tudta fokozni.

A végén az eredményhirdetést nagy izgalommal várta mindenki. A vetélkedőt az Óbudai Nagy László Általános Iskola ”Győzedelmes hagymák” nevű csapata nyerte meg. Gratulálunk az elért eredményhez.

Bízunk abban, hogy élményekkel telve tért haza mindenki a vetélkedőről.

Az elért eredményekért kattintsanak ide.
A vetélkedőn készült képeket, pedig itt nézhetik meg.