Házi vízilabda mérkőzések a 3. és 4. évfolyamon

3. és 4. évfolyamos osztályaink között vízilabda bajnokságot szervezett az Oázis SC. március 8-án, és 14-én. Minden osztályhoz külön vízilabda edző csatlakozott, aki elmondta a fontosabb tudnivalókat, szabályokat, irányította és buzdította a vállalkozó kedvű gyerekeket, akik óriási lelkesedéssel küzdöttek meg egymással. Akik nem merték kipróbálni a játékot, azok pedig szurkoltak társaiknak, néhány szülővel egyetemben.
A 3. évfolyamon a házi bajnokságot a 3.b, a 4. évfolyamon a 4.c osztály csapata nyerte, így ők fogják iskolánkat képviselni a március 22-én, pénteken 11.15-kor a Vízművek Királyok úti uszodájában kezdődő döntőn, ahol a Medgyessy Iskola csapataival kell majd megmérkőzniük. Reméljük, szép sikernek örülhetünk majd!
Szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket is!

Köszönettel tartozunk Bilkei Borbálának és Ábrahám Istvánnak az Oázis SC. vízilabda szakosztály vezetőjének, akik lehetővé tették és megszervezték ezt a remek programot, valamint a többi edzőnek a mérkőzések lebonyolításért!
Bízunk benne, hogy sok gyerek kapott kedvet a vízilabdázáshoz, és rendszeres látogatója lesz az edzéseknek a jövőben!

A mérkőzésekről készült képeket itt tekinthetik meg.

András Mária