Gyermekhospice ház támogatása

Tisztelt Szülők !
Iskolánk is részt vesz a pécsi Szemem Fénye Alapítvány felhívásán.
Kérjük Önöket, hogy gyermekük február 17 – én pénteken valamilyen piros színű ruhadarabot vegyen fel. ( lehetőség szerint piros póló )
Továbbá kérünk mindenkitől 200,-Ft ot, az osztályfőnöknek befizetni, mellyel a gyermekhospice házat támogatnánk.
Segítő támogatásukat minden beteg gyermek nevében köszönjük.

Keve – Kiserdei Általános Iskola
    Mellékeljük az internetes felhívást
( Ismét Öltözz pirosba!-akciót tart a Szemem Fénye Alapítvány
A pécsi Szemem Fénye Alapítvány február 17-én ismét megszervezi Öltözz pirosba! elnevezésű akcióját azzal a céllal, hogy adományokat gyűjtsenek a gyermekhospice házak működésének támogatására.

A programhoz iskolák, intézmények, munkahelyek és baráti körök csatlakozását várják. Az országos jótékonysági kampány szervezői arra kérik az akcióhoz csatlakozó közösségek tagjait, hogy egy piros ruhadarab viselésével és kétszáz forintos támogatással segítsék Magyarország első gyermekhospice házait, a pécsi Dóri Házat és a törökbálinti Tábitha Házat.
A résztvevők az akció napján ehetnek piros színű ételeket, ihatnak piros színű italokat, létrehozhatnak piros műalkotásokat, miközben saját kezűleg készített perselyben gyűjthetik az adományokat.
A szervezők azt kérik, hogy a részvételről készített fotókat és az összegyűlt adományokat a közösségek február 27-ig juttassák el az alapítványhoz. )