Gyászhír

Megrendülve értesítem Önöket, hogy kedves kollégánk, Kuszkó Judit, iskolánk korábbi fejlesztő pedagógusa augusztus 6-án elhunyt. Csupaszív, derűs, kedves személye mindannyiunknak hiányozni fog. Példaértékű volt a gyerekekhez, kollégákhoz és szülőkhöz való hozzáállása, mindenkinek segített, aki problémájával megkereste. Szép emlékeink között marad meg pozitív kisugárzása, rendíthetetlen optimizmusa, életszeretete és kedves mosolya. Fejlesztő pedagógusként szívén viselte minden diákja sorsát, próbálta mindenkiből a lehető legtöbbet kihozni. Kiváló kolléga volt, aki példát mutatott nekünk emberségből és jószándékból.
Sajnos Judit a várva várt nyugdíjas éveket már nem élvezhette, hiszen a betegség nem adott neki sok időt. Hatalmas lelkierővel viselte ezeket a hónapokat és nagyon szerette az életet, de ezt a csatát most elvesztette, mindössze 67 év adatott meg neki a földi létben. Bízom benne, hogy emlékét mindenki jó szívvel fogja őrizni, mert ő is szeretett köztünk lenni, szerette ezt a közösséget és fájó, hogy most búcsúznunk kell tőle.
Judit nyugodj békében! Szeretettel gondolunk Rád!

András Mária