Gála műsor a Béresben

Iskolánk immár hetedik alkalommal szervezte meg nagyszabású Gála műsorát május 25-én a Veres Péter Gimnáziumban, ahol 570 tanulónk lépett fel a 21 produkcióban. A látványos néptánc produkciók között a retro zenékre koreografált táncos produkciók kaptak helyet a műsorban, amelyek nagy tetszést arattak a szülők, nagyszülők körében, hiszen visszaidézték egykori fiatalságuk hangulatát.

Újdonság volt, hogy  iskolánk Szülői kórusa is fellépett, akik nagyszerű ízelítőt adtak a 30-40 éves slágerekből. A jó hangulatú Gálát hagyományosan közös énekléssel zártuk, ahol 400 tanulónk énekelte „Az utcán” című Illés számot nagy lelkesedéssel.

A színvonalas és látványos produkciók a kétórás műsorban nagy élményt jelentettek kicsiknek és nagyoknak egyaránt.