Esztergomi Geoda Interaktív Ásvány- és Őslénykiállítás

Már-már hagyományos programként köszönthettük iskolánkban az Esztergomi Geoda Interaktív Ásvány- és Őslénykiállítást. Évek óta bővíti ásvány és kőzettani ismereteinket ez az utazó program. Az osztályaink rendhagyó környezet, természetismeret, illetve földrajz órák keretében ismerkedhettek meg a természet gyönyörű képződményeivel.
Ökoiskolaként nagyon fontosnak tartjuk, hogy az ilyen lehetőségeket megragadva élményszerűen bővítsük gyerekeink ismeretét az adott témakörökben. A korosztályoknak megfelelő előadások a régmúlt világába kalauzolták az érdeklődő diákjainkat. Ismerkedtünk a dínók világával, az őskori emberrel, az ókori görögökkel, a bányászattal és sok érdekes témával. A gyerekek szívesen nézegették a kincseket, sokan vásároltak is.

Margittai Judit