Éremeső a mezei futóversenyen

Április 29-én, Békásmegyeren rendezték meg a kerületi iskolák alsó tagozatai között meghirdetett mezei futóversenyt, melyen a Kiserdő tanulói is részt vettek. Az I. és II. korcsoportban fiúkból és lányokból álló 4-4 fős csapatokat indítottunk, összesen tizenhat tanulót neveztünk. Nagyszerű eredmények születtek, s az eredményhirdetés után minden versenyzőnk éremmel a nyakában érkezett vissza az iskolába…

Jókedvűen és nagy elszántsággal indult csapatunk a gátra, ahol a versenyt rendezték meg. Először az I. korcsoportos lányok mérték össze tudásukat. Nagyszerű versenyzéssel egyéniben az első három hely mellett az ötödik helyet szerezték meg a lányok, mely egyértelműen a Kiserdő fölényét jelezte, s meghozta a csapatnak is az aranyat.

I. korcsoportos lányok:
Egyéni eredmények:
1. Udvari Maja (3/D)
2. Katula Panni (3/C)
3. Róbert Viktória (3/D)
5. Pátzay Ági (2/D)
Csapat: 1. hely

A fiúk következtek, akik minden erejüket latba vetve, a csapatversenyben a bronzérmet szerezték meg.
I. korcsoportos fiúk:
Csapat: 3. hely
A csapat tagjai:
Balogh András (2/D), Sóvári Botond (2/D) Várnai Vince (2/D), Kátai Marcell (2/D)

A II. korcsoportos lányok következtek. Lápossy Csenge tiszteletet parancsoló előnnyel szerezte meg az első helyet, de a többiek is mindent beleadtak, s így a csapat megszerezte az ezüstérmet.
II. korcsoportos lányok:
Egyéni eredmény:
1. Lápossy Csenge (4/D)
Csapat: 2. hely
A csapat tagjai:
Lápossy Csenge (4/D), Kiss Emília (3/D), Heim Flóra (3/D), Temesi Anna (3/D)

Nagy izgalommal vártuk a II. korcsoportos fiúk versenyét. Vajon ők is dobogósok lesznek?
Az öröm teljes volt, hiszen a fiúk is kitettek magukért, és nagy hajrában megszerezték a bronzérmet a csapatok versenyében!
II. korcsoportos fiúk:
Csapat: 3. hely
A csapat tagjai:
Dénes Kende (4/D), Várnai Áron (4/D), Tóth-Magériusz Marcell (3/C), Korompay Zsombor (4/D)

Gratulálunk a versenyzőknek! Hajrá Kiserdő!

Képek>>>