ERDŐRE HANGOLVA

A 2.b osztály erdőismereti foglalkozása

Szeptember 15-én egy nem mindennapi, környezeti-környezetvédelmi foglalkozással egybekötött kiránduláson vettünk részt. Az 1 órás erdei sétán megtapasztalhattuk az élővilág eseményeit. Az erdő ősszel is rengeteg csodát tartogat, tátott szájjal gyönyörködhettünk páratlan szépségében. Majd a Hűvösvölgyi erdőben a Gyermekvasút különkocsijában egy tartalmas, közvetlen tapasztaláson alapuló 2 órás interaktív foglalkozáson bővíthettük ismereteinket. 7 asztalnál más-más feladattal munkálkodtak tanulóink. 4 fős csoportokban tevékenykedtek interaktív módon. Az erdő élővilágával kapcsolatos feladatokat kaptak, amiket lelkesen, kiválóan oldottak meg.
Reméljük ez az élményekben gazdag kirándulás felejthetetlen emlék marad tanulóink számára is.