A beíratás ideje, helyszíne:
2013. április 8-9. (hétfő, kedd)  8 és 18 óra között
1031 Keve utca 41.

Az iskolai jelentkezéshez az alábbi dokumentumokra van szükség:

A gyermek személyazonosítására alkalmas, a gyermek nevére kiállított személyi azonosító és a lakcímet igazoló hatósági igazolvány /lakcímkártya/
Az iskolába lépéshez szükséges fejlettség elérését tanúsító igazolás /óvodai szakvélemény, Nevelési tanácsadóban kapott iskolaérettségi szakértői vélemény/

A beíratás menete:
Az iskola körzetében állandó lakcímmel rendelkező gyerekeket az iskolának kötelessége felvenni, ha a szülő a körzetes iskolát választotta gyermeke számára.  Kérjük, hogy az érintett gyermekek szülei április 8-án jelezzék beiratkozási, vagy távozási szándékukat!
Azt a gyermeket, akit nem a körzetes iskolába kívánnak szülei beíratni, nem kell távozási papírt kérnie a körzetes iskolától, de távozási szándékát jeleznie kell az iskola felé /telefonon is lehet a 3689-220-as számon/.
Miután a körzetes gyerekeket felvette az intézmény, és még marad hely a körzeten kívüliek számára, akkor előnyben kell részesíteni a különleges helyzetben lévő gyermekeket / a sorrend az alábbiak szerint számít/:
•          ha a gyermek halmozottan hátrányos helyzetben van
•          testvére az adott intézmény tanulója
•          munkáltatói igazolás alapján szülőjének munkahelye az iskola körzetében található
•          az iskola lakóhelyétől egy kilométeren belül található

Ha a különleges helyzetű gyermekek felvétele is megtörtént és még mindig van hely, akkor
a körzeten kívüliek számára sorsolással dönthető el a felvétel, amennyiben több jelentkezővan ugyanarra a helyre. A sorsolás időpontja április 15-16., amelyről a szülők előzetesenértesítést kapnak.A körzeten kívüli gyermekek szülei április 9-én, kedden, 15 óra után érdeklődhetnek,van-e még szabad hely az intézményben a 3689-220-as számon, vagy az iskola titkárságán.Az iskola igazgatója legkésőbb április 26-ig értesíti a gondviselőt a felvételről vagy az elutasításról.
Az elsős osztályok létszámai nem haladhatják meg a 27 főt!
Iskolánk nem vehet fel Sajátos Nevelési Igényű gyermeket.