Atlétikai sikerek

A kiserdős I. és II. korcsoportos atlétikacsapatunk a Kerületi Diákolimpia atlétika versenyszámában a csapat és az egyéni versenyek során is szerzett dobogós helyeket, így legjobbak közé került…

A kiserdős I. korcsoportos fiúk, Neumann Csaba (2/C), Szántai Soma (2/C), Dénes Kende (2/D), Gáti Balázs (3/C), Dócs Benedek (3/C), Várnai Áron (2/D), a szeptemberi diákolimpiai atlétika versenyen a kerületi iskolák között a csapatversenyen II. helyen végzett. Az egyéni versenyekben Dócs Benedek II. a helyet, míg Várnai Áron a III. helyet szerezte meg.
Az I. korcsoportos lányok a csapatversenyben II. helyen végzett. A csapat tagjai Dénes Villő (2/D), Lápossy Csenge (2/D), Osváth Lilla (2/C),), Paulik Liza (2/C), Pappas Melina (3/C), Róbert Júlia (3/C). Róbert Júlia az egyéni versenyben az előkelő II. helyet is megszerezte.
A II. korcsoportos fiúk: Bakos Dávid (4/D), Dénes Magor (4/D), Korvicska Benedek (4/C), Kovács Bence (4/D), Seemann Balázs (4/D), Valsits Levente (4/D), III. helyen végzett.
A II. korcsoportos lányok csapata a IX. helyen végzett. A csapat tagjai: Fatér Petra (4/C), Korompay Róza (4/C), Könczöl Zsuzsa (3/C), Neumann Kata (4/D), Paulik Anna (4/C), Straubinger Panna (3/C)