Aquaworldben jártunk

Az Aquaworldben jártak 7.a osztályos tanulóink néhány 7.b és 8.a osztályos diákkal kiegészülve. Fél egykor indultunk az iskola elől autóbusszal. Az összes csúszdát és trambulint kipróbáltuk. Ültönk a jacuzziban. Úsztunk a medencében és néhányan a büfét is kipróbálták. A legnagyobb sikert a Hagyma csúszda aratta, illetve a Kamikaze. Ezek voltak a legijesztőbbek, de egyben a legizgalmasabbak is. Mi is kipróbáltuk őket. Mindamellett, hogy persze igyekeztünk szemmel tartani a gyerekeket, mégis egy kicsit játszhattunk velük együtt. Ez úgy gondolom, hogy közösség kovácsoló sok szempontból. George Bernard Shaw fogalmazta meg nagyon szépen, a bennem is érlelődő gondolatot: “Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”
Délután öt órakor érkeztünk vissza az iskolához, kicsit fáradtan, kicsit vizesen, de nagyon elégedetten és vidáman. Senkire nem volt panasz, de mégis mindenki hozta a formáját. A programot Karker Andrea, osztályfőnök szervezte. Ezúton szeretném megköszönni a gyerekek és a magam nevében is az élményt.

László Andrea