Alapítványi Tábor

Az Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat által meghirdetett nyári táborok támogatásában iskolánk alapítványa is részesült. A két hét alatt 20-20 fő részvételét 50%-ban támogató pályázat lehetővé tette III. kerületben lakó „béreses” tanulók, több esetben testvérpárok táborozását. Pizza-workshop Szabi a péknél, látogatás a Zeneakadémiára, Csodák Palotájába, Repülő Seprű Élmény és Varázskávézóba, Marcipán Múzeumba, mozilátogatás, utazó állatkert, terápiás kutya foglalkozás, pólófestés, kézműves foglalkozások agyaggal, gyöngyökkel, játszóház látogatás, mozilátogatás, kirándulás…. remek programokat sikerült megvalósítanunk!

Diákjaink nem mindennapi élményekben részesülhettek, gazdagodhattak az együtt töltött napok alatt, köszönjük Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának a támogatást!