A tehetségről mindenkinek

A TÁMOP Tehetséghidak projektjén belül megvalósuló tehetségsegítő tevékenységek egyike volt az a teadélután, melyet a Kiserdőben tartottunk február 12-én. Vendégünk volt Szekeres Adrien énekesnő és férje, Kiss Gábor zeneszerző, akik saját életpályájukon keresztül mutatták be a tehetség útját az iskolapadoktól egészen a színpadig.

P1010728

Csendes izgalommal vártuk a délután négy órát, szülők, gyermekek gyülekeztek a 3/D osztálytermében.
A zenész házaspár nagy rutinnal és nem kevesebb szeretettel válaszolt kisebbek és nagyobbak által feltett kérdésekre. Meghívottaink iskolánkba járó gyermekek szülei voltak, így először az iskolás évekről kérdeztük őket, illetve arról, hogy hogyan tudták tehetségüket érvényesíteni? Hogyan derült ki, hogy tehetségesek, milyen kihívásoknak kellett gyermekként, s  most, felnőtt fejjel megfelelniük, hogy megtalálják a boldogsághoz, elégedettséghez, érvényesüléshez vezető utat? A beszélgetést videóbejátszások is színesítették, s az este végén pogácsa és innivaló dobta fel a hangulatot.
Reméljük minden résztvevő jól érezte magát, s akik nem voltak ott, azok is kedvet kaptak arra, hogy a következő ilyen jellegű délutánunkra ellátogassanak!
Szeretettel várunk mindenkit!

Képek>>>