Vízitúra tábor a Vadregényes Szigetközben + Fitt-tábor

Iskolánk ismét családi vízitúrát szervez a Szigetköz legérdekesebb, csendes vizű kis folyóágaiban. A táj lenyűgöző, hiszen itt a Duna mellékágai valahol csak néhány méteresek, máshol kicsit szélesebbek. Utunk ártéri erdőkben a fák lombsátra között vezet, olyan helyeken, ahol ember se nagyon jár. A tábor Dunakilitiben, a Vadvíz kempingben lesz, közvetlenül a Duna egyik mellékágának partján, innen fogunk indulni minden nap a környező vidék felfedezésére 4 személyes túrakenukkal /mentőmellényt mindenkinek biztosítanak/. Útjainkat helyi túravezető segíti, hiszen a Szigetköz folyólabirintusában könnyen eltévednénk.
Az estéket focizással, strandröplabdázással, métázással töltjük. Természetesen lesz tábortűz, strandolás és minden olyan dolog, amitől jó hangulat lesz! A tábor területén lehetőség van horgászásra is.

A tábor időpontja: július 2. /vasárnap/- július 8. /szombat/, 7 nap /6 éjszaka/

Ellátás: Teljes ellátás / svédasztalos reggeli, napközben zsíros vagy lekváros kenyér, meleg vacsora/
Szállás: Saját sátorban vagy faházban 2-4 ágyas szobákban.
Utazás: Egyénileg autóval vagy elegendő számú jelentkező esetén vonattal.

Részvételi díj: – 35.000 /Ft/fő saját sátorban történő kempingezés esetén
  – 40.000/Ft/fő faházban történő elhelyezés esetén

A részvételi díj tartalmazza a szállás és a napi 3x-i étkezés költségét, a túrakenuk bérleti díját, a mentőmellényeket és a túravezetést is.
Várunk minden olyan érdeklődőt, aki szereti a természetet, a sportot, a szép tájakat, és a jó társaságot!
Részvételi feltétel a biztos úszástudás! /gyerekeknek úszómesteri igazolás szükséges!/
A táborhoz csatlakozhatnak szülők, barátok, rokonok is!

Jelentkezni lehet András Máriánál, az iskola titkárságán 5.000 Ft/fő előleg befizetésével. A fennmaradó összeget legkésőbb június 10-ig kérjük befizetni. A részvételt a jelentkezések sorrendjében vesszük figyelembe, mert korlátozott létszámú a tábor.
További információt: a 70/247-51-73-as számon lehet kérni.

Fitt-tábor figyelemfelhívó plakát és elérhetőség!