Március 15-re emlékeztünk

Nemzeti ünnepünk előtti utolsó tanítási napon emlékeztünk meg az 1848/49-es forradalomról, az alsó évfolyamosok a 2., a felső évfolyamosok pedig a harmadik órában. Az 5.B osztály énekkarosai egy csodálatos többszólamú dallal nyitották meg a megemlékezést. Az ünnepi műsorra a 7. évfolyamosok készültek fel.  Az A osztály tanulói versekkel és zenével fűszerezett előadását a B osztály tánca tette színesebbé, melynek segítségével feleleveníthettük a forradalmi eseményeket.

A megemlékezés után, Arany János születésének 200. évfordulója alkalmából kiírt rajz- és plakátkészítő versenyen elért kimagasló teljesítményeket jutalmaztuk tapssal, oklevéllel és stílusosan egy-egy lúdtollal, amilyennel az író is írt.

A műsoron és az eredményhirdetésen készült képeket itt tekinthetik meg!