Kerületi Hungarikum Vetélkedő

Májusban rendeztük meg a Kiserdőben a már hagyományosnak számító, eredetileg “Tudomány Napja” névre keresztelt vetélkedőnket. Az idén a Hungarikumok köré épült versenyt meghívásos alapon szerveztük. A meghívott iskolák mind III. kerületi tehetségpontok voltak. Reméljük, hogy kezdeményezésünk egy jövőbeni szorosabb együttműködés első lépése, mely a tehetséggondozást kiemelten fontosnak tartó óbudai iskolák között indulhat el.

20160511_141541

A harmadikosok csapatversenyén idén a Csillaghegyi Általános Iskola, az Óbudai Nagy László Általános Iskola, a Bárczi Gáza Általános Iskola, hazai színekben pedig a Dr. Béres József Általános Iskola több csapattal is indulhatott. A jó hangulatú verseny végeztével mindenki elégedetten fogyasztotta el jutalom Túró Rudiját. Jövőre újra találkozunk!

Képek>>>