Fergeteges Szülők bálja a Béresben

Iskolánk hetedik alkalommal szervezte meg Szülői bálját, amelyre ismét szép számmal érkeztek a lelkes szülők, akik zsúfolásig töltötték meg iskolánk tornatermét. Az est a Partyssimo zenekar frontemberének Haddad Henrik koncertjével kezdődött, majd a vacsora és tombola után néptáncbemutató követezett, ahol iskolánk néptánctanára, Balogh László partnerével káprázatta el  a nagyérdeműt. Majd meglepetésként iskolánk szülői kórusa énekelt, ahol a csinos anyukák és a fantasztikus apukák hivatásos énekeseket megszégyenítő, jó hangulatú, profi előadással leptek meg minket. Ezek után a tantestületünkből verbuválódott 7 fős csapat vérpezsdítő dobszólóval, latin zenékkel alapozta meg a bál hangulatát, amely végül éjjel kettőkor ért véget.

A bál bevételét a Kiserdei és a Keve utcai iskolaudvarok fejlesztésére fordítjuk, amelyet ezúton is köszönünk mindenkinek!