Énekkarosaink sikere

Január 30-31-én a „Tiszán innen-Dunán túl” címmel megrendezett kerületi népdaléneklési versenyen öt tanuló képviselte iskolánkat nagyon szép eredménnyel.

Énekegyüttes  kategóriában:

Gazdag Franciska 5. b,
Jarkas Alexandra 5.b,
Nagy Anna-Morag 5.c
Németh Nádja 5.b

osztályos tanulók kiemelt arany minősítést szereztek, mellyel továbbjutottak  a február 25-én tartandó Fővárosi népdaléneklési versenyre.

csapat    csapat-oklevel

Szóló ének  kategóriában

Pásztor Borbála Kinga 7. b osztályos tanuló, aki már másodszor szerepelt szép eredménnyel  ezen a versenyen, az idén ARANY minősítést kapott.

egyeni    egyeni-oklevel

Mindkét kategóriában élmény volt a felkészülés. Lelkesen és vidáman énekeltünk a kis csapattal, amely szinte egy hangként szólalt meg. Eredetileg nyolc fővel indultunk, de a betegségek miatt végül csak négy tanulóval érkeztünk a versenyre.

Nagy dicséret jár szóló énekesünknek Borkának, aki szép népdalcsokrával ismét bátran kiállt a közönség elé.

Gratulálok a versenyzőknek és hasonló szép sikereket kívánok!

Mozsár Lívia
felkészítő tanár