Angol nyelvi tábor a Balatonon

Angol nyelvi tábor alsósoknak a Balatonon, Balatonfenyvesen (déli part) egy közvetlenül parti üdülőben.

A tábor időpontja. 2016. július 11-15 / hétfőtől péntekig / Utazás vonattal.

Reggel 9 óra után kezdődnek az angol foglakozások a Balaton partján természetesen nagyon játékos formában, nyárias hangulatban. Ebéd után/ ez is angolul folyik/ folytatjuk az angol tanulást kicsit más formában / fürdés, versenyek, séta, kirándulás/

Tervezünk kisvonatos kirándulást is.

Természetesen egy táborból nem hiányozhat a fürdés sem.

Mi igyekszünk nagyon élvezetes foglalkozásokat tartani a dalszövegekben, meséken, szituációs játékokon keresztül és a mindennapi életben használt szókincs aktívvá tételében, a tanult anyag átismétlésében. Beszélgetünk, mindent megnevezünk angolul és az utasításokat igyekszünk megértetni a gyerekekkel.

A kicsikkel és a nagyobbakkal külön is foglalkozunk.

Várom szeretettel a gyerekeket!

A tábor ára: 37.000 Ft / 4 éjszaka 5 nap/

Előleg: 5000 Ft március végéig, zárt névvel ellátott borítékban kérném beküldeni!

Jelentkezés: 20-9-555-562 / csak este 19.00 után /

Siklós Hédi