Vácrátóti témanap

Iskolánk programjai közül idén kiemelt szerepet kap a környezettudatos szemlélet formálása. Ennek egyik kiemelt eseménye volt a Vácrátóti Botanikus Kertben tett látogatás. Az alsó tagozatosok szakvezetésen keresztül ismerhették meg a kertet, valamint a Berkenye Ház izgalmas kiállítását tekinthették meg.
Felső tagozatosainknak témanapot szerveztünk a helyszínen, ahol a szakvezetésen kívül 6 állomáson kellett változatos feladatokat megoldaniuk a környezetvédelemmel kapcsolatban a 18 vegyes évfolyamból összeállított csapatnak. Külön feladat volt a Botanikus Kertben a fotózás is, hiszen a legjobb alkotásokból kiállítást szervezünk az iskolában.
A szép őszi idő és a csodálatos kert látványa méltó körülményeket biztosított a programnak.
A programhoz a gyerekek külön busszal történő szállítását az Auchan pályázaton elnyert összegből fedeztük, amelyet ezúton is köszönünk!

András Mária

A témanapon készült képeket itt tekinthetik meg, az alsósok látogatását pedig itt.