Tisztelt Szülők!

Augusztus hónapban a 2017/2018-as tanév szeptember hónapjára történő ebédbefizetéshez a nagycsaládosok előző tanévre leadott kedvezménye már nem érvényes.
A kedvezményhez ezért kérem a csatolt nyomtatványt az augusztus havi étkezés befizetési napon/napig szíveskedjen leadni, vagy a busa.amaria@kszki.obuda.hu e-mail címre elküldeni.
A nyomtatványon az összes tanköteles, eltartott gyermeknek az adatait tüntesse fel!

Kérem az egyéb kedvezmények jogosságának dátumát is ellenőrizzék!
Amennyiben az RGYK, vagy a TB alapján járó igazolása 2017. szeptember 30-a előtt lejár, akkor azt is az ebédbefizetési nap előtt kérem beküldeni, hogy a kedvezmény érvényesíthető legyen.
Automatikusan az étkezéshez kedvezményt csak a III. kerületi lakosoknak biztosít az önkormányzat, melyet a szülői lakcímkártya másolatának leadásával kell igazolni.
Kérem amennyiben még nem adta meg, illetve változás történt adataiban azt is legyen szíves megtenni.

Szeptember hónapra a készpénzes ebédbefizetés időpontjai:
  • Keve utcai iskolában: augusztus 21-én és 29-én 7:30-16:30 óráig
  • Kiserdei iskolában: augusztus 22-én, és 28-án 7:30-16:30 óráig

Kérem azokat a szülőket, akik az átutalást választották, hogy augusztus 1-6 között ne felejtsék el megrendelni gyermekük ebédjét!
leendő elsősök szüleinek előzetesen regisztrálni kell az alábbi linken: https://kszki.eny.hu/
Fizetni augusztus 8-15 között kell az e-mailben megkapott számla alapján.

Figyelem!

A mellékletben megküldött táblázatban árváltozások történtek!