Területi Szorobánverseny

Április 7-én rendeztük meg a Kiserdőben a XVII. Területi Szorobánversenyt, idén is rengeteg versenyző részvételével. A délelőtt folyamán tanulóink először a kyú-vizsgákon vettek részt, majd a 10 órakor kezdődő területi versenyen évfolyamonként mérhették fel tudásukat a gyerekek. Minden versenyző oklevéllel és ajándékkal térhetett haza. A legjobbak pedig a májusban megrendezendő Országos Szorobánversenyen mutathatják meg, mit tudnak.

Az Országos Szorobánversenyre bejutott tanulóink:

1. osztály:
1. hely: Kovács Zorka (1/D)
2. hely: Gonda Ákos (1/D)
3. hely: Atanaszov Kornél (1/D)
4. hely: Alexi Dorottya (1/D), Elter Emma (1/D), Haddad Solange (1/D), Kalmár Barnabás (1/D), Pápay Nóra Martina (1/C), Rácz Vilmos (1/D), Szederkényi Fruzsina (1/D), Szontágh Olivér (1/D), Watterich Vanda (1/D)

2. osztály:
1. hely: Milovecz Fruzsina (2/C)
2. hely: Váczi Lóránt (2/C)
3. hely: Berinkei Katalin (2/D), Berineki Tamás (2/D), Csábi Emma (2/D), Szőke Klára (2/D), Tasnádi Lili (2/D), Tóth Miklós (2/D)
4. hely: Banu Ádám (2/D), Baranyai Dóra (2/C), Horváth Anna (2/D), Nagy Zoárd (2/D), Páczelt Zsófia (2/C), Polgár Fanni (2/D), Sóvári Dorka (2/D), Szalai Sára (2/C), Székely Ádám (2/C), Székely Gergő (2/C)

3. osztály: