Tanáraink

2017/20182016/20172015/20162014/2015

Igazgató

Mártonné András Mária biológia, földrajz szakos tanár

Igazgatóhelyettes

Szepesiné Józsa Judit Kiserdő – igazgatóhelyettes, tanító
Porkoláb Zsuzsanna Keve – tanító, igazgatóhelyettes, angol szakos tanár
Pedagógusok  
Balogh László néptánc oktató
Bánlakiné Németh Ildikó matematika, fizika tanár
Belos Ibolya tanító, 3.a osztályfőnöke
Bognárné Szabó Erika tanító, 1.a napközis nevelője
Darvas-Horváth Katalin informatika tanár, 5.c osztályfőnöke
Dénesné Pásztor Éva tanító, 4.b napközis nevelője
Dr. Kincs Lászlóné tanító, 4.d osztályfőnöke
Dr. Kiss Sándor Endréné tanító, 3.d napközis nevelője
Farkas Judit tanító, 3.a napközis nevelője
Fazekas Zsuzsanna tanító, 4.a osztályfőnöke
Gálné Eichberger Éva könyvtáros tanár
Hajdu Adrienn tanító, 1.d napközis nevelője
Hakl Tünde magyar-német szakos tanár
Horváth Andrea tanító, 3.c napközis nevelője
Jeneiné Kis M. Bernadett tanító, 3.d napközis nevelője
Jósvai Mária magyar, erkölcstan, hon- és népismeret szakos tanár, 8.a osztályfőnöke
Karker Andrea rajz, technika, erkölcstan, hon-és népismeret szakos tanár, 7.a osztályfőnöke
Kemény Bernadett informatika-matematika szakos tanár, tanulószobai nevelő
Korányi Gáborné tanító, 2.c napközis nevelője
Kovácsné Domokos Anita német szakos tanár, fejlesztő pedagógus (Kiserdő)
Kuszkó Judit fejlesztő pedagógus (Keve)
Ladányi Gabriella angol tanár
László Andrea  pszichológus
Libor Tamás tanító, 2.a. napközis nevelője
Megyery-Pálfay Adrienn angol szakos tanár, tanulószobai nevelő
Mozsár Lívia történelem, ének szakos tanár, 6.b osztályfőnöke
Nagy Ágnes tanító, 2.b napközis nevelője
Némethné Koren Emese tanító, 2.d osztályfőnöke
Ogunjimi Katalin angol tanár, 8.b osztályfőnöke
Oláh Ferenc tanító, 2.b osztályfőnöke
Pálné Hőgye Ilona tanító, 1.a osztályfőnöke
Papp Zoltán testnevelő tanár
Regelené Blaschke Erzsébet tanító, 2.d napközis nevelője
Rikk Istvánné tanító, 4.b osztályfőnöke
Rózsa László tanító, 4.a napközis nevelője
Sándor Erika tanító, 1.c napközis nevelője
Siklós Andrásné angol tanár – Kiserdő
Siklósi Hedvig angol tanár
Soltész Zoltán tanító, 1.d osztályfőnöke
Süle Gyöngyi tanító, 2.c osztályfőnöke
Szabó István testnevelő tanár
Szabó Magdolna testnevelő tanár, 5.b osztályfőnöke
Szegediné Paszternák Teréz tanító, 4.c napközis nevelője
Szekér Judit matematika-kémia tanár, 7.b osztályfőnöke
Széll Ákos tanító, 1.c osztályfőnöke
Tokics Ildikó angol tanár, 6.c osztályfőnöke
Tóthné Klica Lambrini tanító, 3.c osztályfőnöke
Vályogosné Kertes Erzsébet matematika, fizika, technika tanár
Varga Judith földrajz, biológia szakos tanár, 6.a osztályfőnöke
Várnai Annamária magyar, történelem szakos tanár, 5.a osztályfőnöke
Véghelyi Zsuzsanna tanító, 1.a osztályfőnöke
Zsidákovits Katalin tanító, 4.c osztályfőnöke
   
   
Hitoktatók  
  katolikus:        Matlári Ferencné (Kiserdő)
Szabó Péter (Keve u.)
  református:    Szabari Erika, Battyányi Géza
Pedagógiai munkát segítők

Pedagógiai asszisztensek:

 
Gulyás Éva Kiserdő
Gyarmathy Ágnes Keve

Adminisztráció

Busa Anna Mária ügyintéző, Keve
Goreczkyné Balogh Judit ügyintéző, Kiserdő
Dienes József rendszergazda, levlista felelős email címe: beresgazda@gmail.com
Takács Andrea munkaügyi- és gazdasági ügyintéző,
gyermekvédelmi felelős
Tóth Katalin iskolatitkár

Technikai dolgozók

Dammak KhaledKeve

Csaba Jánosné Keve
Csillag Mária Keve
Jászberényi Zsolt Mihályné Keve
Kaltenecker Tamás Keve
Lakos Tibor Keve
Marton Ágnes Keve
Nagyné Guttyán Margit Keve
id. Keresztes Nagy János Kiserdő
Keresztes Nagy Jánosné Kiserdő
Molnár Péter Kiserdő
Spuriga Sarolta Kiserdő

Igazgató

Mártonné András Mária biológia, földrajz szakos tanár

Igazgatóhelyettes

Szepesiné Józsa Judit Kiserdő – igazgatóhelyettes, tanító
Vajda Gábor Keve – igazgatóhelyettes, informatika, földrajz és testnevelés szakos tanár
Pedagógusok  
Balogh László néptánc oktató
Bánlakiné Németh Ildikó matematika, fizika tanár
Belos Ibolya 2.a osztályfőnöke
Bognárné Szabó Erika 4.b napközis nevelője
Darvas-Horváth Katalin informatika tanár
Dékányné Pál Aranka 4.c napközis nevelője
Dénesné Pásztor Éva 3.b napközis nevelője
Dr. Kincs Lászlóné 3.d osztályfőnöke
Dr. Kiss Sándor Endréné 4.b osztályfőnöke
Erlich József technika tanár
Farkas Judit 2.a napközis nevelője
Fazekas Zsuzsanna 3.a osztályfőnöke
Gálné Eichberger Éva könyvtáros tanár
Hajdu Adrienn fejlesztő pedagógus (Kiserdő) 4.d napközis nevelője
Hakl Tünde magyar-német szakos tanár
Horváth Andrea 2.c napközis nevelője
Jeneiné Kis M. Bernadett 2.d napközis nevelője
Jósvai Mária magyar, erkölcstan, hon- és népismeret szakos tanár, 7.a osztályfőnöke
Karker Andrea rajz, technika, erkölcstan, hon-és népismeret szakos tanár, 6.a osztályfőnöke
Katona Noémi testnevelő tanár
Korányi Gáborné 1.c osztályfőnöke
Kuszkó Judit fejlesztő pedagógus (Keve)
Ladányi Gabriella angol tanár
László Andrea pszichológus
Libor Tamás 1.a. napközis nevelője
Mozsár Lívia történelem, ének szakos tanár, 5.b osztályfőnöke
Nagy Adrienn 3.d napközis nevelője
Nagy Andrea 1.b osztályfőnöke
Némethné Koren Emese 1.d osztályfőnöke
Ogunjimi Katalin angol tanár, 7.b osztályfőnöke
Oláh Ferenc 1.b napközis nevelője
Pálné Hőgye Ilona 4.a osztályfőnöke
Papp Zoltán testnevelő tanár
Putz Erzsébet 2.d osztályfőnöke
Regelené Blaschke Erzsébet 1.d napközis nevelője
Rikk Istvánné 3.b osztályfőnöke
Rózsa László 3.a napközis nevelője
Sándor Erika 4.a napközis nevelője
Siklós Andrásné angol tanár – Kiserdő
Siklósi Hedvig angol tanár
Soltész Zoltán 4.d osztályfőnöke
Süle Gyöngyi 1.c napközis nevelője
Szabó Magdolna testnevelő tanár
Szegediné Paszternák Teréz 3.c napközis nevelője
Szekér Judit matematika-kémia tanár, 6.b osztályfőnöke
Széll Ákos 4.c osztályfőnöke
Tokics Ildikó angol tanár, 5.c osztályfőnöke
Tóthné Klica Lambrini 2.c osztályfőnöke
Vályogosné Kertes Erzsébet matematika, fizika, technika tanár, 8.b osztályfőnöke
Varga Judith földrajz, biológia szakos tanár, 5.a osztályfőnöke
Várnai Annamária magyar, történelem szakos tanár, 8.a osztályfőnöke
Véghelyi Zsuzsanna 1.a osztályfőnöke
Zsidákovits Katalin 3.c osztályfőnöke
   
Hitoktatók  
  katolikus:        Matlári Ferencné (Kiserdő)
Szabó Péter (Keve u.)
  református:    Szabari Erika, Battyányi Géza
Pedagógiai munkát segítők

Pedagógiai asszisztensek:

 
Gulyás Éva Kiserdő
Gyarmathy Ágnes Keve

Adminisztráció

Busa Anna Mária ügyintéző, Keve
Goreczkyné Balogh Judit ügyintéző, Kiserdő
Dienes József rendszergazda
Havasné Papp Éva terem- és pályabérlés
Takács Andrea munkaügyi- és gazdasági ügyintéző,
gyermekvédelmi felelős
Tóth Katalin iskolatitkár

Technikai dolgozók

Csaba Jánosné Keve
Csillag Mária Keve
Jászberényi Zsolt Mihályné Keve
Kaltenecker Tamás Keve
Lakos Tibor Keve
Marton Ágnes Keve
Nagyné Guttyán Margit Keve
id. Keresztes Nagy János Kiserdő
Keresztes Nagy Jánosné Kiserdő
Molnár Péter Kiserdő
Spuriga Sarolta Kiserdő

Igazgató

Mártonné András Mária biológia, földrajz szakos tanár

Igazgatóhelyettes

Szepesiné Józsa Judit Kiserdő – igazgatóhelyettes, tanító
Vajda Gábor Keve – igazgatóhelyettes, informatika szakos tanár

 

Pedagógusok  
Balló Anna pszichológus
Balogh László néptánc oktató
Bánlakiné Németh Ildikó matematika, fizika tanár
Belos Ibolya 1.a osztályfőnöke
Bognárné Szabó Erika 3.b osztályfőnöke
Darvas-Horváth Katalin informatika tanár
Dékányné Pál Aranka tanító
Dénesné Pásztor Éva 2.b napközis nevelője
Dr. Kincs Lászlóné 2.d osztályfőnöke
Dr. Kiss Sándor Endréné 3.b napközis nevelője
Erlich József technika tanár
Farkas Judit 1.a napközis nevelője
Fazekas Zsuzsanna 2.a osztályfőnöke
Gálné Eichberger Éva könyvtáros tanár
Hajdu Adrienn fejlesztő pedagógus (Kiserdő) 3.d napközis nevelője
Hakl Tünde magyar-német szakos tanár,
Horváth Andrea 4.c napközis nevelője
Jeneiné Kis M. Bernadett 1.d napközis nevelője
Jósvai Mária magyar, erkölcstan, hon- és népismeret szakos tanár, 6.a osztályfőnöke
Karker Andrea rajz, technika, erkölcstan, hon-és népismeret szakos tanár
Korányi Gáborné 4.c osztályfőnöke
Kuszkó Judit fejlesztő pedagógus (Keve)
Ladányi Gabriella angol tanár
Libor Tamás 4.a. napközis nevelője
Mozsár Lívia történelem, ének szakos tanár
Nagy Adrienn 2.d napközis nevelője
Némethné Koren Emese 4.d osztályfőnöke
Novák Zsuzsanna tanító,4.b
Ogunjimi Katalin angol tanár, 6.b osztályfőnöke
Oláh Ferenc 4.b osztályfőnöke
Pálné Hőgye Ilona 3.a osztályfőnöke
Papp Zoltán testnevelés tanár
Pócsik Noémi 4.d napközis nevelője
Putz Erzsébet 1.d osztályfőnöke
Regelené Blaschke Erzsébet 2.c napközis nevelője
Rikk Istvánné 2.b osztályfőnöke
Rózsa László 2.a napközis nevelője
Sándor Erika 2.a napközis nevelője
Sáringer Márta tanító, 3.c
Siklós Andrásné angol tanár – Kiserdő
Siklósi Hedvig angol tanár
Soltész Zoltán 3.d osztályfőnöke
Süle Gyöngyi 1.c napközis nevelője
Szabó Magdolna testnevelő tanár, 6.c osztályfőnöke
Szekér Judit matematika-kémia tanár, 5. évf. tanulószoba vezetője,5.b osztályfőnöke
Széll Ákos tanító, 3.c
Tokics Ildikó angol tanár, 8.b osztályfőnöke
Tornóczky Gusztáv testnevelő tanár
Tóthné Klica Lambrini 1.c osztályfőnöke
Vályogosné Kertes Erzsébet matematika, fizika, technika tanár, 7.b osztályfőnöke
Varga Judith földrajz, biológia szakos tanár, 8.a osztályfőnöke
Várnai Annamária magyar, történelem szakos tanár, 6.a osztályfőnöke
Véghelyi Zsuzsanna 4.a osztályfőnöke
Zsidákovits Katalin tanító, 2.c osztályfőnöke
   
Hitoktatók  
  katolikus:        Matlári Ferencné (Kiserdő)
Szabó Péter (Keve u.)
  református:    Szabari Erika
Pedagógiai munkát segítők

Pedagógiai asszisztensek:

 
Gulyás Éva Kiserdő
Gyarmathy Ágnes Keve

 

Adminisztráció

Busa Anna Mária ügyintéző, Keve
Goreczkyné Balogh Judit ügyintéző, Kiserdő
Dienes József rendszergazda
Havasné Papp Éva intézményi koordinátor, ebédbefizetés
Takács Andrea munkaügyi- és gazdasági ügyintéző,
gyermekvédelmi felelős
Tóth Katalin iskolatitkár

 

Babinecz Sándor Néptánc tanár
Bakó Vilma Kiserdő igazgatóhelyettese, ének tanár
Bánhegyi Ferenc Igazgató, történelem tanár
Bánlakiné Németh Ildikó Matematika tanár
Belos Ibolya Tanító, 4.a osztályfőnöke
Bognárné Szabó Erika Tanító, 2.b osztályfőnöke
Busa Anna Mária Ügyintéző, Keve
Dékányné Pál Aranka Tanító, 4.c napközis nevelője
Dénesné Pásztor Éva Tanító, 1.b napközis nevelője
Dr. Kincs Lászlóné Tanító, 1.d osztályfőnöke
Dr. Kiss Sándor Endréné Tanító, 2.b
Erlich József Technikatanár
Fazekas Zsuzsanna Tanító, 1.a osztályfőnöke
Gálné Eichberger Éva Könyvtár vezetője
Goreczkyné Balogh Judit Ügyintéző, Kiserdő
Gulyás Éva Pedagógiai aszisztens- Kiserdő
Gyarmathy Ágnes Pedagógiai aszisztens- Keve
Hajdu Adrienn Tanító, 2.d napközis nevelője
Hakl Tünde Magyar-német szakos tanár, 8.b osztályfőnöke
Horváth Andrea Tanító, 3.c napközis nevelője
Iszály György Informatika, történelem tanár
Jeneiné Kis M. Bernadett Tanító, 4.d napközis nevelője
Jósvai Mária Magyar-média szakos tanár, 5.a osztályfőnöke
Karker Andrea Rajz, technika, erkölcstan, hon-és népismeret tanár,
8.a osztályfőnöke
Korányi Gáborné Tanító, 3.c osztályfőnöke
Kuszkó Judit Fejlesztő pedagógus
Farkas Judit Tanító, 4.b osztályfőnöke
Ladányi Gabriella Angol tanár
Libor Tamás Tanító, 4.a. napközis nevelője
Mártonné András Mária Keve u. igazgatóhelyettese, biológia, földrajz tanár
Mozsár Livia Történelem-ének tanár, tanulószoba vezető 6. évf.
Nagy Adrienn Tanító, az 1.a napközis nevelője
Nagy Andrea Tanító, 3.b
Némethné Koren Emese Tanító, 3.d osztályfőnöke
Novák Zsuzsanna Tanító, 4.a napközis nevelője
Ogunjimi Katalin Angol tanár, 5.b osztályfőnöke
Oláh Ferenc Tanító, 3.b
Opitzné Véghelyi Zsuzsanna Tanító, 4.a osztályfőnöke
Pálné Hőgye Ilona Tanító, 3.a osztályfőnöke
Papp Zoltán Testnevelés tanár
Papp Zoltán Informatika tanár
Pócsik Noémi Tanító, 3.d napközis nevelője
Putz Erzsébet Tanító, 4.d osztályfőnöke
Regelené Blaschke Erzsébet Tanító, 4.c napközis nevelője
Rónai Zsófia Pszichológus
Rikk Istvánné Tanító, 1.b osztályfőnöke
Rohla Tibor Rendszergazda
Rózsa László Tanító, 4.b napközis nevelője
Sándor Erika Tanító, fejlesztő pedagógus, 3.a napközis nevelője
Siklós Andrásné Angol tanár
Soltész Zoltán Tanító, 2.d osztályfőnöke
Süle Gyöngyi Tanító, 1.d napközis nevelője
Szabó Magdolna Testnevelés tanár, 6.c osztályfőnöke
Szekér Judit Matematika-kémia tanár, 5. évf. tanulószoba vezetője
Széll Ákos Tanító, 2.c napközis nevelője
Szepesiné Józsa Judit Tanító, 2.c osztályfőnöke
Takács Andrea Munkaügyi- és gazdasági ügyintéző,
gyermekvédelmi felelős
Tokics Ildikó Angol tanár, 7.b osztályfőnöke
Tornóczky Gusztáv Testnevelő tanár
Tóth Katalin Iskolatitkár
Tóthné Klica Lambríni Tanító, 4.c osztályfőnöke
Vályogosné Kertes Erzsébet Matematika-fizika tanár, 6.b osztályfőnöke
Vámos Rita Angol tanár
Varga Judith Földrajz-biológia szakos tanár, 7.a osztályfőnöke
Várnai Annamária Magyar-történelem szakos tanár, 6.a osztályfőnöke
Zsidákovits Katalin Tanító, 1.c osztályfőnöke
Hitoktatóink
  Katolikus: Szabó Péter (Keve u.),
Matlári Ferencné (Kiserdő)
  Református: Szabadi Erika
Fejérné Gál Tímea  
Ráthné Szabó Hajnalka  
Zsigmond Katalin