Svéd vendégek látogatása

2017. május 22-én iskolánkba látogatott Göteborgból 21 tanuló tanáraik kíséretében. Ezen a napon közös programokat szerveztünk azért, hogy a gyerekek angolul beszéljenek és így tudjanak meg minél többet egymásról. Az ismerkedés, játék és szabad beszélgetés után a svéd iskolások egy kis koncertet adtak kicsiknek és nagyoknak a tornateremben, amelynek nagy sikere volt, és végül iskolánk tanulói együtt énekeltek egy dalt a svéd gyerekeknek. A koncertet közös sportjáték követte, tanulóink együtt métáztak és fociztak, és természetesen beszélgettek. Nagyon jó, hogy a tanév során tanultakat külföldi diákokkal való beszélgetés során használhatják a hozzánk járó gyerekek.

Ebédre egy finom levest és mákos gubát kaptak vendégeink. Reméljük, hogy két év múlva újra vendégül láthatjuk a svéd iskolásokat.

Képek >>>