Suliváró a Kevében

Nagy készülődés előzte meg az ovisok suliváró foglalkozását. Az előkészületekre már a farsangi hangulat nyomta rá bélyegét. Egy rövid iskolabemutató után, a kicsik megismerkedhettek leendő tanítóikkal. Ezután következett a negyedikesek meglepetése.  A ”nagyok” megmutatták, hogy a néptánc órákon mit tanultak eddig. Az alaplépések bemutatása után az ovisokat is megtáncoltatták diákjaink. Allecolors zsonglőrcsapatunk rövid, de igen látványos bemutatóján ismét csak csodálkozni tudtunk, ahol leginkább alsósaink kápráztattak el minket. Pihenőként meghallgattuk Ica néni előadásában Csukás István: Sün Balázs című gyerekversét. Végezetül álarcokat és csákókat készítettek az ovisok, amit aztán nagy örömmel haza is vihettek. Reméljük, jól érezte magát mindenki, és maradandó élményekkel tértek haza vendégeink!

A következő foglalkozásra (március 8.) is nagy szeretettel várunk mindenkit, és bízunk abban, hogy szeptemberben ismerősként köszönthetjük egymást.

Képek megtekintéséért kattintsanak ide.