Önkéntes Nap a Keve utcában

Október 8-án, szombaton több mint 130 diák, szülő és tanár szépítette a Keve és Emőd utcai iskolánk épületét és udvarát az ötödik alkalommal megrendezett Önkéntes Napon. Több tanterem új színt kapott a festésnek köszönhetően, egy tantermünkbe új padlóburkolat került a szülői összefogás eredményeképpen, az udvaron pedig az őszi kerti munkákon kívül a padok is lefestésre kerültek. A lomtalanítás, rendrakás, dekorációk készítése közben összekovácsolódtak az osztályközösségek, jó hangulatban telt el a délelőtt, bár a leglelkesebbek késő délutánig maradtak. Ebédre gulyásleves főtt az udvaron a hatalmas kondérban, amelyet  Pataki Istvánnak és feleségének köszönhetünk.

Iskolánk csatlakozott a „Takarítsuk Óbudát” programhoz is, így nem csak az épület, hanem az iskola környezete, utcája is rendezettebbé vált az önkéntesek lelkes csapata által.

Köszönjük az Önkormányzatnak a felhasznált festékek költségeinek kifizetését!

Bízunk benne, hogy tanulóink sokáig fognak vigyázni a megszépült iskolaépületre és udvarára, mert sok ember sok munkája által lett barátságosabb és élhetőbb.

Az Önkéntes Napon készült képeket megtekinthetik itt és itt.

András Mária